Keurmeester: Dinanda Mensink

Openklasse teef

Dutch Curly Pommery Clos (Curly Cottage Nicke x Elerrina Valanya), eig.: Hans Leduc, 1 uitmuntend, CAC, CACIB, Beste van het ras


 

keurmeester: Will Hochstenbach

Openklasse teef

Dutch Curly Pommery Clos (Curly Cottage Nicke x Elerrina Valanya), eig.: Hans Leduc, 1 Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste van het ras


 

Keurmeester: mw. T. Pillement-Heijden

Jeugdklasse teef

Dutch Curly Tia Maria (Oranjefeest van Elegast x Elerrina Valanya), eig.: Hans Leduc, 1 Uitmuntend, res.CAC

Tussenklasse teef

Myosotisis Glen Moray (Caballus John Brown x Myosotisis Miss Greyling), eig.: Gera Toeters-Riethoff, 1 Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste van het ras

Openklasse teef

Dutch Curly Pommery Clos (Curly Cottage Nicke x Elerrina Valanya), eig.: Hans Leduc, 1 Uitmuntend, res.CACIB


 

Keurmeester: mw. G. Groeneweg-de Klerk

Jeugdklasse Reu

Dutch Curly Malibu (Oranjefeest van Elegast x Elerrina Valanya), eig.: J.A. Exel-Knetsch, 1 Zeer Goed

Tussenklasse teef

Myosotisis Glen Moray (Caballus John Brown x Myosotisis Miss Greyling), eig.: Gera Toeters-Riethoff, 1 Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste van het ras


 

Keurmeester: Wies Boermans

Jeugdklasse teef

Dutch Curly Tia Maria (Oranjefeest van Elegast x Elerrina Valanya), eig.: Hans Leduc, 1 Uitmuntend, CAC, Beste Jeugdhond, Beste van het ras

Openklasse Teef

Dutch Curly Pommery Clos (Curly Cottage Nicke x Elerrina Valanya), eig.: Hans Leduc, 1 Zeer goed


 

Keurmeester: Kalvo Kriisk (EE)

Jeugdklasse reu

Dutch Curly Malibu (Oranjefeest van Elegast x Elerinna Valanya), eig.: Judith Andres Exel-Knetsch, 1 Uitmuntend, Beste Jeugdhond

Gebruikshondenklasse reu

Juhellus Terva Leijona (Juhellus Quite A Big Bang x Juhellus Orchid), eig.: Grit Kanneberger, 1 Uitmuntend, CAC, CACIB, Best of breed

Veteranenklasse reu

Oranje Boven van Elegast (Caballus Yackety Yak x Uved’s Sweetie Zitrus), eig.: Brenda van der Zwet, 1 Uitmuntend, res.CAC, Beste Veteraan


 

Keurmeester: Hans Boezelaars (NL)

Gebruikshondenklasse reu

Juhellus Terva Leijona (Juhellus Quite A Big Bang x Juhellus Orchid), eig.: Grit Kanneberger, 1 Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste van het Ras


 

Keurmeester: dhr. A.F.M. Simons

Jeugdklasse reu

Dutch Curly Malibu (Oranjefeest van Elegast x Elerinna Valanya), eig.: J.A. Exel-Knetsch, 1 Zeer goed

Jeugdklasse teef

Lillholm’s Highway Star (Zoete Bliksem van Elegast x Lillholm’s Fajance), eig.: Brenda van der Zwet en Claire van Rijn 1 Uitmuntend, CAC. Beste Teef, Beste jeugdhond, Beste van het ras

Cema Invicta Brenda (Juhellus Unbelievable Bart x Camabaros Jetblack Awesome), eig.: Th.M.M. de Bruin (NL), 2 Zeer goed


 

keurmeester: dhr. Erwin Deutscher

Kampioensklasse reu

Zoete Bliksem van Elegast (Elkysar All That Jazz x Zonnegroet van Elegast), eig.: Brenda van der Zwet en Robert van der Meer, 1 Uitmuntend, CAC, CACIB, Beste reu, Beste van het ras

Bling Bling Aatami Omena (Lucky Curl’s CC Cody x Caballus Glittering Gypsy), eig.: Andrea en Ann-Kathrin Tostmann, 2 Uitmuntend, res.CAC, res.CACIB

Jeugdklasse teef

Lillholm’s Highway Star (Zoete Bliksem van Elegast x Lillholm’s Fajance), eig.: Brenda van der Zwet en Claire van Rijn, 1 Uitmuntend, CAC. Beste teef, Beste jeugdhond


 

Subcategories