Lochem, 6 augustus 2018

Judges/keurmeesters
Wies Boermans (NL) – puppies and dogs / puppy’s en reuen
Elaine Robinson (UK) – bitches except puppies /teven uitgezonderd pups

Aangemeld/entered 139 Curly Coated Retrievers
Aanwezig/present 122 Curly Coated Retrievers

Clubwinner 2018 / CAC / Best Bitch/ Beste Teef
Zoete Regenboog van Elegast
E/O: Jostein Skare Thygesen (NO)

CAC/ Beste Reu/ Best Dog
Caballus John Deere.
E/O: Heli Raunio (FI)

ResCAC reu/dog
Caballus John Brown
E/O: Gera Toeters-Roethoff (NL)

Res CAC teef/bitch
Caballus Glittering Gypsy
E/O: Maija Päivärinta (FI)

Beste Jongste Puppy / Best Minor Puppy
Flairfor Down To The River
E/O: Christine Mouly (FR)

Beste Puppy / Best Puppy
Juhellus XO Flame
E/O: Päivi Erkko-Koskinen and Olavi Koskinen (FI)

Beste Jeugdhond / Best Junior
Myosotisis Glen Moray
E/O: Gera Toeters-Riethoff (NL)

Beste Gebruikshond / Best Working
Laguna Love Curly Cleo Capricorn
O: Salvardas Kamarauskas (LT)

Beste Veteraan / Best Veteran
Kagemusha Bertie Bayleaf con Redanimo
O: Roz Davies and Lee Bradstock (GB)

.....................................................................................................................................

Jongste puppy klasse reu /Minor puppy class dog
Flairfor Down To The River. F/B: Milan Hess. V/S: Pizzazz Ticket To Ride . M/D: Caballus Jolly Joanna. E/O: Christine Mouly (FR)
1 Veelbelovend/Very Promising, Beste Jongste puppy /Best Minor puppy
Uved's Merus Cucumber. B: Gunilla Karlström. V/S: Aristocurl's Paxton. M/D: Uved's Lioba Salad. E/O: Elisabeth Petersson and Gunilla Karlström (SE)
2 Veelbelovend/Very Promising
Curly of Blueway Bruce. F/B: Franziska Kellerhals. V/S: Barney Beautiful Curl of Schwarzseeland. M/D: Curlygames Black Magic Woman.E/O: Claudia and Udo Pitzing (DE)
3 Veelbelovend/Very Promising
Podunk’s Eternal Sunshine Of The Spotless Mind. F/B: Sarah Shull, Robert and Maureen Thompson. V/S: Podunk’s Better Days Ahead. M/D: Podunk’s Call Of The Canyon. E/O: Sibyll Hainke and Dirk Gelbrich (DE)
4 Belovend/Promising
Dutch Curly Sambuca. F/B: Hans Leduc. V/S: Oranjefeest van Elegast. M/D: Elerrina Valanya. E/O: Carla and Wilco Boumans-Meinen (NL)
Belovend/Promising
Dutch Curly Limoncello. F/B: Hans Leduc. V/S: Oranjefeest van Elegast. M/D: Elerrina Valanya. E/O: Diane and Herman Wunderink (NL)
absent

Puppy klasse reu / Puppy class dog
Hamilcar Strong Jurajska Gwiazda. F/B: Beata Szczepanska. V/S: Caballus Keep Coming. M/D: Hecolap Atena.E/O: Jennifer Trapka (DE)
1 Veelbelovend/Very Promising

Jeugdklasse reu / Junior class dog
Lilholm's Green Keeper. F/B: Kirsten Rosenfeldt Lilholm. V/S: Softmaple's Stand And Be Liver At Flyway. M/D: Lilholm's Citrus Cooler. E/O: Tuula Risto (FI)
1 Uitmuntend/Excellent
Laguna Love Don Juan. F/B: Gunta Gusane. V/S: Gladrags Goldfinger. M/D: Gypsy's Soul Ornella. E/O: Gunta Gusane (LV)
Dark Sapphires Cornish Aromatic. F/B: M. Wolff Levinsen. V/S: Curly Cottage Poseidon. M/D: Curly Cottage Nidra. E/O: Lise Dam Mortensen (DK)
3 Uitmuntend/Excellent
Caballus No Worries. F/B: Tiina Illukka. V/S: Keysteel Causin A Commotion. M/D: Caballus Iron Maiden. E/O: Ritva Ylitalo (FI)
4 Uitmuntend/Excellent
Curlygames Ukkonen. F/B: Ellisiv Hovig. V/S: Cimramin Faustoso. M/D: Curlygames Gypsy Queen. E/O: Ellisiv Hovig and Even W. Hovig (NO)
Zeer Goed/Very Good

Tussenklasse reu / Intermediate class dog
Curly of Blueway Aaron. F/B: Franziska Kellerhals. V/S: Barney Beautiful Curl of Schwarzseeland. M/D: Curlygames Black Magic Woman. E/O: Ines and Axel Bock (DE)
1 Uitmuntend/Excellent

Open klasse reu / Open class dog
Aristocurl's Paxton SE V Ch, JWW’17. F/B: Titti Eriksson. V/S: Curlygames Singing Winds. M/D: Aristocurl's Janelle. E/O: Elisabeth Petersson (SE)
1 Uitmuntend/Excellent
Dark Sapphires Durian CIE, NL/DE/BE Ch. BEN J Ch. F/B: M.Wolff Levinsen. V/S: Albert. M/D: Curly Cottage Nidra. E/O: Mieke Molenaar (NL)
2 Uitmuntend/Excellent
Praetorium Latobicorum's Hideo LU/DE VDH J Ch. F/B: Barbara Horvat. V/S: Middog's Eliott. M/D: Heidi Angels of Baranya.E/O: Sarah Neu (LU)
3 Uitmuntend/Excellent
Infinity Curl’s Brown Leon. F/B: Christine Scholand-Hoppe. V/S: Don Diego du Pays Fort. M/D: Curly Cottage Ika. E/O: Anja Jänicke (DE)
4 Uitmuntend/Excellent
Bling Bling Aatami Omena. F/B: Maija Päivärinta. V/S: Lucky Curl's CC Cody. M/D: Caballus Glittering Gypsy.E/O: Andrea and Ann-Kathrin Tostmann (DE)
Uitmuntend/Excellent
Ametyst Inti Anka. F/B: Ivana Rindosova. V/S: Zonnekoning van Elegast. M/D: Springcurl Minette. E/O: Jake Vauhkonen (GB)
Zeer Goed /Very Good
Riverwatch Raindancer Montauk. F/B: Alex and Sarah Shull, Gary and Mary Meek. V/S: Riverwatch The Illusionist. M/D: Riverwatch Stamp Of Approval.E/O: Sibyll Hainke, Dirk Gelbrich and Mary Meek (DE)
Zeer Goed /Very Good
Hayabusa's Njord Ironhead NO/SE Sh Ch. F/B: Maria Olsson. V/S: Anatnaq Brixham. M/D: Hayabusa's Noisy Electra.E/O: Torild Olsen (NO)
Zeer Goed /Very Good
Elerrina Twinkeling Turquoise BE J Ch. F/B: Yvonne van Egmond. V/S: Elerrina Poetry In Motion. M/D: Elerrina Finezzo What Else. E/O: Eva Bongers (BE)
Zeer Goed /Very Good
Aristocurl’s Obi Wan SE Sh Kamp. F/B: Titti Eriksson. V/S: Caballus Iron Lion. M/D: Aristocurls Jolanda. E/O: Agnes Söderquist (SE)
absent

Fokkersklasse reu / Bred by exhibitor class dog
Ad Victoriam Tornado Beta LT Ch, LT J Ch, WJW’14. F/B: Girenas Povilionis. V/S: Lauradale Total Eclipse. M/D: Curly Cottage Jezebell. E/O: Girenas Povilionis and Irena Hermanovic (LT)
1 Uitmuntend/Excellent
Zoete Bliksem van Elegast NL J Ch, JW'16. F/B: Brenda van der Zwet. V/S: Elkysar All That Jazz. M/D: Zonnegroet van Elegast. E/O: Brenda van der Zwet and Robert van der Meer (NL)
2 Uitmuntend/Excellent
Praetorium Latobicorum's Haru SI J Ch. F/B: Barbara Horvat. V/S: Middog's Eliott. M/D: Heidi Angels of Baranya. E/O: Barbara Horvat (SI)
Goed / Good

Gebruikshondenklasse reu / Working class dog
Laguna Love Curly Cleo Capricorn CIB, LT/LV/EE/RU/RKF/UA/PL Ch. LT/LV/EE J Ch, EurW'17, WW'17. JWW'16. F/B: Gunta Gusane. V/S: Lucky Curls CC Cody. M/D: Gypsy's Soul Ornella. E/O: Salvardas Kamarauskas (LT)
1 Uitmuntend/Excellent
KC tai tokerau Bakongo. DKV’15. F/B: Anja Buhl Westermann. V/S: Magriss Man In The Mirror. M/D: Stagfield Gamekeepers Austen. E/O: Ingelise Koed (DK)
2 Uitmuntend/Excellent
Asiku Inti Anka CZ J Ch. F/B: Ivana Rindosova. V/S: Zonnekoning van Elegast. M/D: Springcurl Minette. E/O: Ivana Rindosova (CZ)
3 Uitmuntend/Excellent
Conventwood's Amazing Atreyu CIE, LU/DE VDH Ch, LU J Ch. F/B: Hayo Wilken. V/S: Kelsmere Kardamon. M/D: Kelsmere Krystina. E/O: Yolande Muller-Linden (LU)
4 Uitmuntend/Excellent
Juhellus Terva Leijona CH Ch. F/B: Päivi Erkko-Koskinen. V/S: Juhellus Quite A Big Bang. M/D: Juhellus Orchid. E/O: Grit Kanneberger (DE)
Uitmuntend/Excellent
Lucky Curl's CC Cody CIB, NL/PL/DE VDH/DRC, LU/AT Ch. F/B: Ulrike Bschorer. V/S: Down Da Trail Hunting Thrills. M/D: Lucky Curl's Beatrix. E/O: Andrea and Ann-Kathrin Tostmann
Uitmuntend/Excellent
Stagfield Gamekeeper's Atticus. F/B: Jennifer Hirschfeld. V/S: Aristocurl's Black Label. M/D: Ringlets Vinterbris.E/O: Jennifer and Thorsten Hirschfeld
absent

Kampioensklasse reu / Champion class dog
Caballus John Deere FI/SE/NO Ch. F/B: Tiina Illukka. V/S: Lauradale Total Eclipse. F/B: Caballus Black Velvet. E/O: Heli Raunio (FI)
1 Uitmuntend/Excellent, CAC, Best Dog
Caballus John Brown CIE, NL/DE Ch, NL/LU/DE J Ch, EUJW'16, CW'17,W'17. F/B: Tiina Illukka. V/S: Lauradale Total Eclipse. M/D: Caballus Black Velvet. E/O: Gera Toeters-Roethoff (NL)
2 Uitmuntend/Excellent, resCAC
Zonnekoning van Elegast NL Ch. F/B: Brenda van der Zwet. V/S: Lucky Curl's CC Cody. M/D: Uved's Sweetie Zitrus. E/O: Julia Paulien and Brenda van der Zwet (DE)
3 Uitmuntend/Excellent
Laguna Love Andrea Accent LV/LT/EE/SE/CZ Ch, LV/LT/EE/Balt J Ch. F/B: Gunta Gusane. V/S: Gypsy's Soul Lludd. M/D: Gypsy's Soul Ornella. E/O: Gunta Gusane (LV)
4 Uitmuntend/Excellent
Engadin Star´s Lord Linus DE VDH/Club Ch, DE VDH J Ch. F/B: Elke Bönicke. V/S: Middog´s Eliott. M/D: Engadin Star´s Ginger. E/O: Sandra en Andreas Striebinger (DE)
Uitmuntend/Excellent
Barney Beautiful Curl of Schwarzseeland CIE, CH Ch. F/B: Anne-Chantal Fournier. V/S: Caballus Zimzalabim. M/D: Engadin Star's Daisy Daiji. E/O: Franziska Kellerhals (CH)
Uitmuntend/Excellent
Bran vom Wöpplinsberg DE VDH Ch. F/B: Brigitte Schmid-Vielgut. V/S: Caballus Zimzalabim. F/B: Kelsmere Koolyn. E/O: Swen Haar (DE)
Uitmuntend/Excellent
Caballus Iron Lion FI/DK/SE/NO Ch. F/B: Tiina Illukka. V/S: Häämörin Rekyyli. M/D: Caballus Electric Slam. E/O: Tiina Illukka and Vetmasters Oy (FI)
Uitmuntend/Excellent
Gladrags Secret Agent SE Sh/V Ch. F/B: Haydn Phillips. V/S: Springcurls Rigoletto. M/D:
Gladrags A Rough Diamond.E/O: Yvonne Magnusson (SE)
Uitmuntend/Excellent
Laguna Love Adam Admire SE Sh Ch. F/B: Gunta Gusane. V/S: Gypsy's Soul Lludd. M/D: Gypsy's Soul Ornella. E/O: Marita Jönsson (SE)
Uitmuntend/Excellent
Curlygames Singing Winds SE Sh/V Ch. F/B: Ellisiv Hovig. V/S: Podunks Better Days Ahead. M/D: Curly Cottage Lara. E/O: Elisabeth Petersson (SE)
Uitmuntend/Excellent
Engadin Star's Hoomer Hanko CH Ch. F/B: Elke Bönicke. V/S: Elerrina Poetry in Motion. M/D: Engadin Star's Alinghi. E/O: Karin Hodel (CH)
Uitmuntend/Excellent
Brio’s Bank Robber Cash at Engadin Star's CH Ch, CH J Ch. F/B: Dawn Nielsen. V/S: Riverwatch Frozen Assets. M/D: Brio's Olives at Bellagio. E/O: Elke Bönicke (CH)
absent

Veteranen klasse reu / Veteran class dog
Kagemusha Bertie Bayleaf con Redanimo GB ShCh. F/B: Ray Richards. V/S: Cwmgilli Beluga. M/D: Kagemusha Queen Of Dreams. E/O: Roz Davies and Lee Bradstock (GB)
1 Uitmuntend/Excellent, Beste Veteraan/Best Veteran
Juhellus Mr Paul Hewson CIE, SE/NO Sh Ch. F/B: Paivi Erkko-Koskinen. V/S: Aristocurl's Da Vinci. M/D: Juhellus Kind Of Flame. E/O: Tuula Risto (FI)
2 Uitmuntend/Excellent
Caballus Yeoman CIE, NL/LU/AT/DE VDH-Club Ch. F/B: Tiina Illukka. V/S: Caballus Fair Dinkum. M/D: Juhellus Key To Caballus. E/O: Grit Kanneberger (DE)
3 Uitmuntend/Excellent
Lucky Curl's Black Finn CIE, DE VDH/Club/PL/LU Ch, FCI-Cent.Ch. F/B: Ulrike Bschorer. V/S: Ananaq Benwick. M/D: Engadin Star's Agamy. E/O: Andrea Tostmann (DE)
4 Uitmuntend/Excellent
Gypsy's Soul Osbert CIE, EE/LV/SE/PL/BY Ch, WW’16. F/B: Kalvo Kriisk. V/S: Juhellus Mr Paul Hewson. M/D: Gaia of Tonispada. E/O: Kalvo Kriisk and Vivian Muttik (EE)
Excellent
Myosotisis Marc O'Polo NL J Ch, NL Ch, JW'07. F/B: G.J. Toeters-Riethoff. V/S: Kelsmere Kumera. M/D: Myosotisis Singer Nine. E/O: A. Witteveen and C.H. Witteveen-Smit
absent
Oranje Boven van Elegast CIE, NL/LU/BE/DE VDH Ch, W'11/'12. F/B: Brenda van der Zwet. V/S: Caballus Yackety Yak. M/D: Uved's Sweetie Zitrus. E/O: Brenda van der Zwet (NL)
absent
Myosotisis Jacomo Paradox Blue CIE, NL/LU Ch, NL V Ch. F/B: G.J. Toeters-Riethoff, V/S: Kelsmere Kumera. M/D: Myosotisis Singer Nine. E/O: Hans Leduc (NL)
absent
Myosotisis Bacardi Dance. F/B: Gera Toeters-Riethof. V/S: Caballus Xanthium. M/D: Kelsmere Kabura. E/O: Dieneke Kerkvliet (NL)
absent
Magriss Man In The Mirror CIB, DK/SE Ch. F/B: Marita Jönsson. V/S: Magriss Hallelujah Moment. M/D: Magriss Goody Twoshoes. E/O: Ingelise Koed (DK)
absent

Jongste puppy klasse teef / Minor puppy class bitch
Curly of Blueway Baika Moon. F/B: Franziska Kellerhans. V/S: Barney Beautiful Curl of Schwarzseeland. M/D: Curlygames Black Magic Woman. E/O: Nicole Kappenstein (DE)
1 Veelbelovend/Very Promising
Curly of Blueway Brings Zahra to Chesscurl. F/B: Franziska Kellerhals. V/S: Barney Beautiful Curl of Schwarzseeland. M/D: Curlygames Black Magic Women. E/O: Heike Melcher (DE)
2 Veelbelovend/Very Promising
Dutch Curly Blue Caracao. F/B: Hans Leduc. V/S: Oranjefeest van Elegast. M/D: Elerrina Valanya. E/O: Sveinung Skjerahaug (NO)
3 Veelbelovend/Very Promising
Dutch Curly Safari. F/B: Hans Leduc.V: Oranjefeest van Elegast. M: Elerrina Valanya. E/O: Ellen Swager (NL)
4 Veelbelovend/Very Promising
Dutch Curly Tia Maria. F/B: Hans Leduc. V/S: Oranjefeest van Elegast. M/D: Elerrina Valanya. E/O: Hans Leduc (NL)
Veelbelovend/Very Promising

Puppy klasse teef / Puppy class bitch
Juhellus XO Flame. F/B: Paivi Erkko-Koskinen. V/S: Isabis Kirkham Koala. M/D: Juhellus Tar Flame. E/O: Päivi Erkko-Koskinen and Olavi Koskinen (FI)
1 Veelbelovend/Very Promising, Beste Puppy/ Best Puppy

Jeugdklasse teef / Junior class bitch
Myosotisis Glen Moray. F/B: Gera Toeters-Riethoff. V/S: Caballus John Brown. M/D: Myosotisis Miss Greyling. E/O: Gera Toeters-Riethoff (NL)
1 Uitmuntend/Excellent, Beste Jeugdhond / Best Junior
Laguna Love Dreams Come True. F/B: Gūnta Gusane. V/S: Gladrags Goldfinger. M/D: Gypsy’s Soul Ornella.E/O: Mette Wolff Levinsen (DK)
2 Uitmuntend/Excellent
Laguna Love Diamond Deluxe. F/B: Gunta Gusane. V/S: Gladrags Goldfinger. M/D: Gypsy's Soul Ornella. E/O: Gunta Gusane (LV)
3 Uitmuntend/Excellent
Podunk's Daddy's Girl. F/B: Alex and Sarah Shull. V/S: Caballus Oscar. M/D: Riverwatch Stamp Of Approval.E/O: Sari Lehtonen-Lammi (FI)
4 Zeer Goed/Very Good
Birdcatcher's Penelope. F/B: Th.J. Kruik. V/S: Lucky Curl's CC Cody. M/D: Birdcatcher's Papagena. E/O: Th.J. Kruik (NL)
Zeer Goed/ Very Good
Lilholm's Green In Regulation. F/B: Kirsten Lilholm, V/S: Softmaple's Stand And Be Liver At Flyway. M/D: Lilholm's Citrus Cooler. E/O: Sejer Christensen and Kirsten Lilholm (DK)
Zeer Goed/ Very Good
Caballus No Fear. F/B: Tiina Illukka. V/S: Keysteel Causin A Commotion. M/D: Caballus Iron Maiden. E/O: Lotta Ceder (FI)
Zeer Goed/Very Good
Gypsy's Soul Ziva. EE JCH F/B: Kalvo Kriisk. V/S: Caballus Iron Lion. M/D: Laguna Love Angelina At Request. F/B: Kalvo Kriisk and Vivian Muttik (EE)
Zeer Goed/Very Good
Cema Invicta Brenda. F/B: Cecilia Malmsten. V/S: Juhellus Unbelievable Bart. M/D: Camabaros Jetblack Awesome Diva. E/O: Th.M.M. de Bruin (NL)
Niet te beoordelen/Cannot be judged
Uved`s Oxhella Carrot F/B: Gunilla Karlstrøm. V/S: Curlygames Singing Winds. M/D: Lilholm`s Electrical Storm. E/O: Sveinung Skjerahaug (NO)
Gediskwalificeerd/Disqualified
Myosotisis Glen Elgin. F/B: Gera Toeters-Riethoff. V/S: Caballus John Brown. M/D: Myosotisis Miss Greyling. E/O: Aly de Vries-Bruens (NL)
absent
Curlygames Heti. F/B: Ellisiv Hovig. V/S: Cimramin Faustoso. M/D: Curlygames Gypsy Queen. E/O: Ellisiv Hovig (NO)
absent
Engadin Star's Ondra Ori. F/B: Elke Bönicke. V/S: Brio's Bank Robber Cash at Engadin Star's, M/D: Engadin Star's Jungle Queen. E/O: Maya Hort and Elke Bönicke (CH)
absent

Tussenklasse teef / Intermediate class bitch
Dutch Curly Pommery Clos NL/LU J Ch. F/B: Hans Leduc, V/S: Curly Cottage Nicke, M/D: Elerrina Valanya. E/O: Hans Leduc (NL)
1 Uitmuntend/Excellent
Caballus MMM Marabou. F/B: Tiina Illukka. V/S: Podunk’s Better Days Ahead. M/D: Caballus Electric Slam. E/O: Tiina Illukka and Karoliina Mikola (FI)
2 Uitmuntend/Excellent
Kelsmere Kilmani JWW’17. F/B: D. and M. Bett. V/S: Brightmeadow Jimmy Cricket. M/D: Kelsmere Kaarina. E/O: Marita Jönsson (SE)
3 Uitmuntend/Excellent
Curly of Blueway Asha. F/B: Franziska Kellerhals. V/S: Barney Beautiful Curl of Schwarzseeland. F/B: Curlygames Black Magic Woman. E/O: Franziska Kellerhals (CH)
4 Uitmuntend/Excellent
Dutch Curly Krug Grande Cuvée. F/B: Hans Leduc. V/S: Curly Cottage Nicke. M/D: Elerrina Valanya. E/O: Valérie Dantan (FR)
Zeer Goed/Very Good
Dutch Curly Philipponnat Royale. F/B: Hans Leduc. V/S: Curly Cottage Nicke. M/D: Elerrina Valanya. E/O: Nicole Kappenstein (DE)
Zeer Goed/Very Good

Open klasse teef / Open class bitch
Zoete Regenboog van Elegast. F/B: Brenda van der Zwet. V/S: Elkysar All That Jazz. M/D: Zonnegroet van Elegast. E/O: Jostein Skare Thygesen (NO)
1 Uitmuntend/Excellent, CAC, Clubwinnaar/Clubwinner 2018
Bling Bling Asteri O'nella. F/B: Maija Päivärinta. V/S: Lucky Curl's CC Cody. M/D: Caballus Glittering Gypsy. E/O: Maija Päivärinta and Elina Peltomaa (FI)
2 Uitmuntend/Excellent
Caballus Iron Maiden. F/B: Tiina Illukka. V/S: Häämörin Rekyyli. M/D: Caballus Electric Slam. E/O: Lotta Ceder (FI)
3 Uitmuntend/Excellent
All I Ever Wanted Golightly with Roughyeds. F/B: Elizabeth Vitola. V/S: Zonnekoning van Elegast. M/D: Laguna Love Audrey Hepburn. E/O: Jeannette and Alan Findlow (GB)
4 Uitmuntend/Excellent
Engadin Star's Nyra. F/B: Elke Bönicke. V/S: Brio's Bank Robber Cash at Engadin Star’s. M/D: Engadin Star's Ginger. E/O: Andrea Feist (CH)
Uitmuntend/Excellent
Djaba Beautiful Curl of Schwarzseeland CH J Ch. F/B: Anne-Chantal Fournier. V/S: Lauradale Total Eclipse. M/D: Engadin Star's Gemma Ganja. E/O: Anne-Chantal Fournier (CH)
Uitmuntend/Excellent
Curlygames Black Magic Woman. F/B: Ellisiv Hovig. V/S: Podunk's Better Days Ahead. M/D: Curly Cottage Lara. E/O: Franziska Kellerhals (CH)
Uitmuntend/Excellent
Engadin Star's Numa. F/B: Elke Bönicke. V/S: Brio's Bank Robber Cash at Engadin Star's. M/D: Engadin Star's Ginger. E/O: Elke Bönicke (CH)
Uitmuntend/Excellent
Curly Cottage Serenity. F/B: Lena Gottfridsson. V/S: Curly Cottage Nicke. M/D: Darkside Calamity Jane. E/O: Lena Gottfridsson (SE)
Uitmuntend/Excellent
KC tai tokerau Songye. F/B: Anja Ballegaard Westermann. V/S: Magriss Man In The Mirror. M/D: Stagfield Gamekeepers Austen. E/O: Annette Kuipers (DE)
Zeer Goed/Very Good
Birdcatcher's Pamina NL/LU Ch. F/B: Th.J.Kruik. V/S: Landarcurl Royal Warrant. M/D: Birdcatcher's Pentecost. E/O: Hans Leduc (NL)
Zeer Goed/Very Good
Ziva du Pré de l'Arnon. F/B: Julie Wagnières-Guex. V/S: Curlicue's Fado des BDS. M/D: Caballus Black Opal. E/O: Julie Wagnières-Guex (CH)
Zeer Goed/Very Good
Engadin Star's My Fair Lady My-Lee. F/B: Elke Bönicke Knobel. V/S: Brio's Bank Robber Cash at Engadin Star's. M/D: Engadin Star's Havanna. E/O: Susanne Lassau (CH)
Zeer Goed/Very Good
Birka vom Wöpplinsberg. F/B: Brigitte Schmid-Vielgut. V/S: Caballus Zimzalabim. M/D: Kelsmere Koolyn. E/O: Stephanie Helmeth and Brigitte Schmid-Vielgut (DE)
Zeer Goed/Very Good
Engadin Star's Nala F/B: Elke Bönicke. V/S: Brio's Bank Robber Cash at Engadin Star’s. M/D: Engadin Star's Ginger. E/O: Lilly Rimondini (CH)
Zeer Goed/Very Good
Engadin Star's Jungle Queen. F/B: Elke Bönicke. V/S: Sun Devil Take Me On. M/D: Engadin Star's Ginger. E/O: Elke Bönicke (CH)
absent

Fokkersklasse teef /Bred by exhibitor class bitch
Bright n'Bold Tornado Beta. F/B: Girenas Povilionis. V/S: Roughyeds Poseidon. M/D: Ad Astra Tornado Beta. E/O: Girenas Povilionis (LT)
1 Uitmuntend/Excellent
Myosotisis Miss Greyling CIE, NL/LU Ch, NL J Ch, JW/W'13, W'15,CW'15. F/B: Gera Toeters-Riethoff. V/S: Kelsmere Kardamon. M/D: Myosotisis Wickle Muskmallow. E/O: Gera Toeters-Riethoff (NL)
2 Uitmuntend/Excellent
Tephra Bees 'N Honey. F/B: Karleen Swarztrauber. V/S: Lauradale Solar Eclipse. M/D: 4eyesonly Askari. E/O: Karleen Swarztrauber (US)
3 Uitmuntend/Excellent
Mörkehäll Fenja. F/B: Annika Gustafsson. V/S: Månskugga's Hippo. M/D: Mörkehäll Carmen. E/O: Annika Gustafsson (SE)
4 Uitmuntend/Excellent

Zoete Sterrenregen van Elegast NL Ch, NL J Ch, JW’16.W'16/'17. F/B: Brenda van der Zwet. V/S: Elkysar All That Jazz. M/D: Zonnegroet van Elegast. E/O: Brenda van der Zwet (NL)
Uitmuntend/Excellent
Praetorium Latobicorum's Hera SI J Ch. F/B: Barbara Horvat. V/S: Middog's Eliott. M/D: Heidi Angels of Baranya. E/O: Barbara Horvat (SI)
Uitmuntend/Excellent
Krisbos Isabelle. F/B: Marianne Raister Dunne and A. Dunne. V/S: Lauradale Total Eclipse. M/D: Krisbos Hopsy Daisy. E/O: Marianne Raister Dunne and A. Dunne (IE)
absent

Gebruikshondenklasse teef / Working class bitch
Aristocurl's Oxana SE Sh Ch. F/B: Titti Eriksson. V/S: Caballus Iron Lion. M/D: Aristocurl's Jolanda. E/O: Titti Eriksson (SE)
1 Uitmuntend/Excellent
Curly Cottage Loa CIE, NO/SE Ch. F/B: Lena Gottfridsson. V/S: Aristocurl's Da Vinci. M/D: Curly Cottage Ikita. E/O: Janne Hjorth (DK)
2 Uitmuntend/Excellent
Chesscurl A Rising Hope DE VDH/Club Ch. F/B: Heike Melcher. V/S: Lauradale Total Eclipse. M/D: Oranjezonnetje van Elegast. E/O: Heike Melcher (DE)
3 Uitmuntend/Excellent
Curlygames Gypsy Queen NO/SE/DK Ch. F/B: Ellisiv Hovig. V/S: Podunks Better Days Ahead. M/D: Curly Cottage Lara. E/O: Ellisiv Hovig (NO)
4 Uitmuntend/Excellent
Springcurl Minette CIB, CZ/SK/HU/AT/DE VDH Ch, CZ Gr Ch, CZ/HU J Ch, CZ work Ch. F/B: Lyn Batlle-Hunter. V/S: Brightmeadow Timothy. M/D: Springcurl Gold Strike. E/O: Ivana Rindosova (CZ)
Zeer Goed/Very Good
Krisbos Hopsy Daisy CIB, IE Ch. F/B: Marianne Raister Dunne and A. Dunne. V/S: Tohakaha Wairua Pakari Nui. M/D: Landaracurl Royal Princess at Krisbos. E/O: Marianne Raister Dunne and A. Dunne (IE)
absent

Kampioensklasse teef / Champion class bitch
Caballus Glittering Gypsy CIB, FI/SE/ EE Ch. F/B:Tiina Illukka. V/S: Häämörin Rekyyli. M/D: Caballus Black Velvet. E/O: Maija Päivärinta (FI)
1 Uitmuntend/Excellent, resCAC
Zonnegroet van Elegast CIE, NL/DE/BE/LU Ch. F/B: Brenda.van der Zwet. V/S: Lucky Curl's CC Cody. M/D: Uved's Sweetie Zitrus. E/O: Brenda van der Zwet and Mieke Molenaar (NL)
2 Uitmuntend/Excellent
Magriss Unchain My Heart SE Sh Ch. F/B: Marita Jönsson. V/S: Uved's Black Krim Tomato. M/D: Magriss Leader Of The Pack. E/O: Marianne Hemberg (SE)
3 Uitmuntend/Excellent
Chesscurl Anima CIE, DE VDH/SP Ch. F/B: Heike Melcher. V/S: Lauradale Total Eclipse. M/D: Oranjezonnetje van Elegast. E/O: Claudia Pitzing (DE)
4 Uitmuntend/Excellent
Engadin Star's Gemma Ganja CIE, CH/DE Ch. F/B: Elke Bönicke-Knobel. V/S: Vestcurls Dreamcatcher Tysse. M/D: Engadin Star's Alinghi. E/O: Anne-Chantal Fournier (CH)
Uitmuntend/Excellent
Ad Astra Tornado Beta LT Ch, LT J Ch. F/B: G. Povilionis. V/S: Lauradale Total Eclipse. M/D: Curly Cottage Jezebell. E/O: G. Povilionis (LT)
Uitmuntend/Excellent
Birdcatcher's Papagena NL Ch. F/B: Th.J. Kruik. V/S: Landaracurl Royal Warrant. M/D: Birdcatcher's Pentecost. E/O: Th.J. Kruik and D.J. Keizer (NL)
Uitmuntend/Excellent
Lilholm's Electrical Storm SE/NO Sh Ch. F/B: Kirsten Rosenfeldt Lilholm. V/S: Laguna Love Adam Admire. M/D: Lilholm's Citrus Cooler. E/O: Gunilla Karlström (SE)
Uitmuntend/Excellent
Elerrina Valanya NL/LU Ch, W’14. F/B: Harm van Egmond. V/S: Elerrina Poetry In Motion. M/D: Kelsmere Knockout. E/O: Hans Leduc (NL)
Uitmuntend/Excellent
Zoete Zonsopgang van Elegast NO Sh Ch. F/B: Brenda van der Zwet. V/S: Elkysar All That Jazz. M/D: Zonnegroet van Elegast. E/O: Greta Opdahl (NO)
Uitmuntend/Excellent

Veteranenklasse teef / Veteran class bitch
Uved's Taminga Grape CIE, SE/NO Sh Ch, IT Ch, SE V Ch, JWW’11. WW’15. F/B: Gunilla Karlström. V/S: Blazeaway Blak Budburst. M/D: Aristocurl's Cheerleader. E/O: Gunilla Karlström (SE)
1 Uitmuntend/Excellent
Aristocurl's Jolanda SE Sh Ch. F/B: Titti Eriksson. V/S: Caballus Zimzalabim. M/D: Aristocurl's Black Opal. E/O: Titti Eriksson (SE)
2 Uitmuntend/Excellent
Birdcatcher's Janice. F/B: Th.J. Kruik. V/S: Caballus Cormorant. M/D: Myosotisis Invicta. E/O: A.W.van Luijk-Grevelink (NL)
3 Uitmuntend/Excellent
Magriss Can You Feel It CIE, SE/NO Sh Ch, WW’12. F/B: Marita Jönsson. V/S: Magriss Hallelujah Moment. M/D: Magriss Goody Twoshoes. E/O: Marianne Hemberg (SE)
4 Uitmuntend/Excellent
Aemy vom Wöpplinsberg, F/B: Brigitte Schmid-Vielgut. V/S: Caballus Yukon. M/D: Kelsmere Koolyn. E/O: Anne Fenge (DE)
Uitmuntend/Excellent
Cucorangie Susie Q. F/B: J.C.H. Bleekemolen. V/S: Vestcurls Dreamcatcher Tysse. M/D: Anatnaq Angelique. E/O: C.H. Witteveen-Smit (NL)
Uitmuntend/Excellent
Juhellus Plenty Of Magic SE Sh/DE VDH Ch, WJW’10, WVW’17. F/B: Päivi Erkko-Koskinen. V/S: Caballus Zimzalabim. M/D: Caballus Que Sera. E/O: Kirsten Lilholm (DK)
Uitmuntend/Excellent
Engadin Star's Ginger CH Ch, CH V Ch F/B: Elke Bönicke, V/S: Vestcurls Dreamcatcher Tysse. M/D: Engadin Star's Alinghi. E/O: Elke Bönicke (CH)
Uitmuntend/Excellent
Juhellus Pretty Flame CIB, FI/SE/NO Ch. F/B: Päivi Erkko-Koskinen. V/S: Caballus Zimzalabim. M/D: Caballus Que Sera. E/O: Päivi Erkko-Koskinen and Olavi Koskinen (FI)
Uitmuntend/Excellent
Gypsy's Soul Ornella CIE, LV/LT/EE/PL/RU/SE Ch, LV/EE/LT/RU/PL J Ch., EurW`11, WW’13/’16. F/B: Kalvo Kriisk. V/S: Juhellus Mr Paul Hewson. M/D: Gaia of Tonispada. E/O: Gunta Gusane (LV)
Uitmuntend/Excellent
Arielle vom Wöpplinsberg. F/B: Brigitte Schmid-Vielgut. V/S: Caballus Yukon. M/D: Kelsmere Koolyn. E/O: Wolfram Ganter (DE)
Zeer Goed/Very Good
Birdcatcher's Jicky NL Ch, NL J Ch, JW’11. F/B: Th.J. Kruik. V/S: Caballus Cormorant. M/D: Myosotisis Invicta. E/O: Th.J. Kruik and D.J. Keizer (NL)
Zeer Goed/Very Good
Cucorangie Lady Jane. F/B: J.C.H. Bleekemolen. V/S: Vestcurls Dreamcatcher Tysse. M/D: Anatnaq Angelique. E/O: Th.M.M. de Bruin (NL)
Zeer Goed/Very Good
Caballus Black Magic. F/B: Tiina Illukka. V/S: Caballus Zimzalabim. M/D: Caballus Victoria.E/O: Julia Paulien (DE)
Zeer Goed/Very Good
Caballus Black Opal CH Ch. F/B: Tiina Illukka. V/S: Caballus Zimzalabim. M/D: Caballus Victoria. E/O: Julie Wagnières-Guex (CH)
Zeer Goed/Very Good
Heidi Angels of Baranya, F/B: Mirela Bartanic. V/S: Beselfolk Alkaman. M/D: Amalka Sv. Huberta. E/O: Barbara Horvat (SI)
Zeer Goed/Very Good
Kelsmere Koolyn. F/B: Margaret Bett. V/S: Lenellie Black Kontender at Kelsmere. M/D: Stormacre Miss Mosslyn at Kelsmere. E/O: Brigitte Schmid-Vielgut (DE)
Zeer Goed/Very Good
Curly Cottage Lara Nord/NO Ch. F/B: Lena Gottfridsson. V/S: Aristocurl's Da Vinci. M/D: Curly Cottage Ikita. E/O: Ellisiv Hovig (NO)
absent
Darkside Calamity Jane EE Ch, SE Sh Ch. F/B: Susan Davids. V/S: Sun Devil Take Me On. M/D: Laketower Laff In the Dark. E/O: Lena Gottfridsson (SE)
absent

Brace class
1 Zoete Bliksem van Elegast & Zoete Sterrenregen van Elegast
2 Asiku Inti Anka & Springcurl Minette
3 Laguna Love Andrea Accent & Gypsy's Soul Ornella
4 Laguna Love Don Juan & Laguna Love Diamond Deluxe

Breeder groups
1 Caballus
Caballus John Brown, Caballus John Deere, Caballus Iron Maiden, Caballus Glittering Gypsy
2 Elegast
Oranje Boven van Elegast, Zoete Bliksem van Elegast, Zoete Sterrenregen van Elegast, Zoete Regenboog van Elegast, Zoete Zonsopgang van Elegast
3 Laguna Love
Laguna Love Andrea Accent, Laguna Love Curly Cleo Capricorn, Laguna Love Don Juan, Laguna Love Diamond Deluxe
4 Aristocurls
Aristocurl's Oxana, Aristocurl's Jolanda, Aristocurl’s Obi Wan

Progeny groups
1 Engadin Star's Ginger
Engadin Star's Jungle Queen, Engadin Star's Numa, Engadin Star's Nyra
2 Elerrina Valanya
Dutch Curly Sambuca, Dutch Curly Tia Maria, Dutch Curly Safari, Dutch Curly Blue Caracao, Dutch Curly Limoncello
3 Lucky Curl's CC Cody
Bling Bling Aatami Omena, Zonnegroet van Elegast, Birdcatcher's Penelope
4 Kelsmere Koolyn
Aemy vom Wöpplinsberg, Arielle vom Wöpplinsberg, Bran vom Wöpplinsberg, Birka vom Wöpplinsberg

Keurmeester: Rudy Feyaerts (België)

Jeugdklasse reu
Caballus No Worries. F: Tiina Illukka. V: Keysteel Causin A Commotion. M: Caballus Iron Maiden. E: Ritva Ylitalo
1 U, resCAC, Beste Jeugdhond

Kampioensklasse reu
Caballus Iron Lion FI/DK/SE/NO Kamp. F: Tiina Illukka. V: Häämörin Rekyyli. M: Caballus Electric Slam. E: Tiina Illukka
1 U, CAC/CACIB, Beste van het ras

Veteranenklasse reu
Oranje Boven van Elegast CIE, NL/LU/BE/DE VDH Kamp, W'11/'12. F: Brenda van der Zwet. V: Caballus Yackety Yak. M: Uved's Sweetie Zitrus. E: Brenda van der Zwet
1 U, Beste Veteraan
Gypsy's Soul Osbert CIE, EE/LV/SE/PL/BY Kamp, WW'16. F: Kalvo Kriisk. V: Juhellus Mr Paul Hewson. M: Gaia of Tonispada. E: Vivian Muttik en Kalvo Kriisk
2 U

Jongste Puppyklasse teef
Dutch Curly Blue Caracao F: Hans Leduc. V: Oranjefeest van Elegast. M: Elerrina Valanya. E: Sveinung Skjerahaug
1 Veelbelovend, Beste Jongste Puppy

Jeugdklasse teef
Uved`s Oxhella Carrot F: Gunilla Karlstrøm. V: Curlygames Singing Winds. M: Lilholm`s Electrical Storm. E: Sveinung Skjerahaug
1 ZG

Open klasse teef
Zoete Regenboog van Elegast. F: Brenda van der Zwet. V: Elkysar All That Jazz. M: Zonnegroet van Elegast. E: Jostein Skare Thygesen
1 U

Kampioensklasse teef
Zoete Sterrenregen van Elegast NJK, NL Kamp. JW'16,W'16/'17. F: Brenda van der Zwet. V: Elkysar All That Jazz. M: Zonnegroet van Elegast. E: Brenda van der Zwet
1 U, CAC/CACIB, Beste Teef

Keurmeester Wil Hochstenbach
 
Kampioensklas reu
Bright Adventurer Tornado Beta, NL-,LU-, BECh, NL-,LU-,BEJCh, W'16 ,BNDS’17 F: G. Povilionis. V: Kamp. Roughyeds Poseidon. M: Kamp. Ad Astra Tornado Beta. E: Hannie Warendorf
1U, CAC, Beste van het ras
 
Tussenklas teef
Dutch Curly Pommery Clos. F. H. Leduc. V: Curly Cottage Nicke. M: Elerrina Valanya. E: Hans Leduc
1U, CAC

Keurmeester H. Assenmacher-Feijel (DE)

Veteranenklasse reu
Oranje Boven van Elegast NJK, NL/VDH/BE/LU Kamp, CIE, BWLU'14,BWNL'15,W'11/'12
F: B. van der Zwet. V: Kamp. Caballus Yackety Yak. M: Kamp. Uved's Sweetie Zitrus. E: B. van der Zwet
1 U, CAC, BOB, BVIG-2

Open klasse teef
Zoete Sterrenregen van Elegast NJK, JW/W'16. F: B. van der Zwet. V: Kamp. Elkysar All That Jazz. M: Kamp Zonnegroet van Elegast. E: B. van der Zwet.
1 U, CAC/CACIB, Beste Teef

Keurmeester Rinie Leenen-Compen

Tussenklas teef
Zoete Sterrenregen van Elegast NJK, JW/W'16. F: B. van der Zwet. V: Kamp. Elkysar All That Jazz. M: Kamp Zonnegroet van Elegast. E: Brenda van der Zwet.
1 U, CAC, CACIB, Beste van het ras

Klik hier voor de keurverslagen

Keurmeester Martin Johansson (Zweden)

Kampioensklas reu
Bright Adventurer Tornado Beta, LuCh, BeCh, NJK,W'16 F: G. Povilionis. V: Kamp. Roughyeds Poseidon. M: Kamp. Ad Astra Tornado Beta. E: Hannie Warendorf
1U, CAC, CACIB, Beste reu (en hiermee: Nederlands Kampioen)

Jeugdklas teef
Dutch Curly Pommery Clos. F. H. Leduc. V: Curly Cottage Nicke. M: Elerrina Valanya. E: Hans Leduc
1U

Tussenklas teef
Zoete Sterrenregen van Elegast NJK, JW/W'16. F: B. van der Zwet. V: Kamp. Elkysar All That Jazz. M: Kamp Zonnegroet van Elegast. E: Brenda van der Zwet.
1 U, CAC, CACIB, Beste van het ras

Klik hier voor de keurverslagen

Keurmeester Eva Nielsen (Zweden)

Jeugdklas reu
Curlycrest’s Dream Catcher F: Guro Brunsby. V: Podunk Cart Trick, M: Morkehall Disa. E: Guro Brunsby
1 U, Jeugdwinner 2017

Tussenklas reu
Zoete Bliksem van Elegast JW'16. F: B. van der Zwet. V: Kamp. Elkysar All That Jazz. M: Kamp Zonnegroet van Elegast. E: Brenda van der Zwet en Roel van der Meer
1 U, res CAC, res CACIB

Kampioensklas reu
Caballus John Brown NJK, NL Kamp. EJW'16, BWNL'16, CW’17. F: T. Illukka. V: Lauradale Total Eclips. M: Kamp. Caballus Black Velvet. E: Gera Toeters-Riethoff
1 U, CAC, CACIB, Winner 2017

Jeugdklas teef
Dutch Curly Pommery Clos F. Hans Leduc. V: Curly Cottage Nicke. M: Elerrina Valanya. E: Hans Leduc
1U, Jeugdwinster 2017

Dutch Curly Grosset Grand Rose F. Hans Leduc. V: Curly Cottage Nicke. M: Elerrina Valanya. E: Guro Brunsby
2U

Tussenklas teef
Zoete Sterrenregen van Elegast NJK, JW/W'16. F: B. van der Zwet. V: Kamp. Elkysar All That Jazz. M: Kamp Zonnegroet van Elegast. E: Brenda van der Zwet.
1 U, CAC, CACIB, Winster 2017, Beste van het ras

Klik hier voor de keurverslagen

Keurmeester Ludy Helling- v.d. Elzen

Jeugdklas teef
Dutch Curly Pommery Clos F. H. Leduc. V: Curly Cottage Nicke. M: Elerrina Valanya. E: Hans Leduc
1 ZG

 Klik hier voor de keurverslagenKlik hier voor de keurverslagen

De showuitslagen van de Curly Coated Retriever Club Nederland Kampioenschapsclubmatch van zaterdag 24 juni 2017 vindt u hier.
Foto's Clubmatch